via de blog van een andere wereld

Kunstenaars komen op om te worden geteld als CBLDF -supporters met een ronde van veilingen die de organisatie op eBay deze week ten goede komen. Frank Quoody, Jim Lee en Scott Williams, Cliff Chiang, Neal Adams en andere titanen van strips hebben uitstekende stukken originele kunst bijgedragen die de CBLDF deze week veilt aan personen die het fonds ondersteunen, worden geteld lidmaatschapsaandrijving. De CBLDF wil momenteel vóór 31 oktober $ 100.000 ophalen om zijn dringende juridische en opleidingswerkzaamheden te ondersteunen, en heeft tot nu toe meer dan $ 58.600 opgehaald. Meld u vandaag nog aan voor lidmaatschap en wordt geteld om het fonds te helpen het doel te bereiken!
De nieuwe prikkels van deze week zijn onder meer:

Neal Adams:

Batman Head Sketch – Master Cartoonist Neal Adams ondersteunt de CBLDF met deze bijdrage van een geïnkte hoofdschets van Batman in zijn onnavolgbare stijl!

Cliff Chiang:

Wonder Woman Original Art Pin-Up-Cliff Chiang ondersteunt het Comic Book Legal Defense Fund met een donatie van deze verbazingwekkende originele Wonder Woman Pin-up, gemaakt om zijn kunstopening te ondersteunen bij Bergen Street Comics ter gelegenheid van de release van Wonder Woman #1. Dit is het enige stuk van de originele kunst van Wonder Woman die Chiang op de markt heeft uitgebracht.

Becky Cloonan en Brian Wood:

Conan Letterpress Print Artist Proof – Own Deze kunstenaarbestendige editie van een zeldzame, beperkte conan print ondertekend door Becky Cloonan en Brian Wood met personages van Robert E. Howard’s Conan Tale ‘Queen of the Black Coast’. De print is gebaseerd op de lijnkunst van een exclusieve variantomekking en wordt door CBLDF gebruikt voor dit exclusieve premium -item door de gracieuze samenwerking van de Robert E. Howard Estate en Dark Horse Comics. Gesigneerd door hout en cloonan, werden deze prints met de hand geletterd door boekdruk PDX in Portland, Oregon op zware natte dapper bouillon, en zijn prachtig gestructureerd persoonlijk.

Jim Lee en Scott Williams:

Justice League #1, pagina 11-Jim Lee en Scott Williams ondersteunen de CBLDF met deze prachtige pagina van Justice League #1, het best verkochte stripboek dat de nieuwe DCU lanceerde! Met Batman en Green Lantern tegenover de zware artillerie van Gotham’s PD, is dit stuk een opwindend werk van originele kunst voor een goed doel.

Alex Maleev:

Spider-Woman waterverfschildering-Alex Maleeev draagt dit humeurige waterverfschilderij van Spider-Woman bij om geld in te zamelen voor het essentiële juridische werk van het eerste amendement van het Comic Book Legal Defense Fund!

Charles Vess & Jeff Smith:

Rose Page 43 – Dit is een zeldzaam, volledig geschilderd werk van originele kunst van Charles Vess, ondertekend door Vess en Jeff Smith van Rose, de Prequel to Smith’s Seminal Comic Book Series Bone! Dit artikel komt ten goede aan het juridische werk van het Eerste Amendement van het Legal Defense Fund van het stripboek, tijdens hun beelt lidmaatschap, waar ze werken om $ 100.000 op te halen tegen 31 oktober om te betalen voor essentieel juridisch en onderwijswerk. Dit item bevat een jaar lidmaatschap in de CBLDF.

Frank terecht:

JLA: Earth Two, pagina 27 – Frank draagt Quoually bij deze gerenommeerde pagina van JLA: Earth 2, met Superman, Batman, Wonder Woman, Martian Manhunter, Green Lantern en Aquaman!

Bied in deze veilingen om de CBLDF te ondersteunen, en wordt ook geteld door naar CBLDF.org te gaan en lid te worden. Naast deze veilingen heeft de CBLDF nog steeds de mogelijkheid om te lunchen met legendes zoals Neil Gaiman, Dave Gibbons, Jennifer en Matthew Holm, Frank Miller, Gail Simone en meer! Help de CBLDF Safeguard Comics door vandaag lid te worden van de CBLDF!

Bezoek de CBLDF worden campagnepagina geteld

Word vandaag lid van de CBLDF en steun de 1e wijzigingsrechten van de stripgemeenschap

Ben je lid geworden van de CBLDF? Gaat u groot op een van de originele kunstwerken die hier zijn ingebeeld? Plaats hieronder uw opmerkingen!

Deel dit:
Deel

Reddit
Twitter

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Zak

Whatsapp

Soortgelijk:
Zoals laden …

Verwant

Comic Book Legal Defense Fund wordt geteld week 2 lanceringsmedia release – deze week zet het stripboek Legal Defense Fund voort dat het wordt geteld lidmaatschapsrit met gloednieuwe lidmaatschapsbeloningen, waaronder Saturday Night Live -tickets en een meet and greet met Seth Meyers; Een professionele ontwikkelingsreview met …
27 september 2011 in “Comics”

De uitvoerend directeur van CBLDF bedankt dat je wordt geteldedmedia -release – gisteravond zijn de CBLDF’s Fundraising Drive een einde gemaakt aan fondsenwerving, en dankzij onze genereuze gemeenschap van supporters hebben we meer dan $ 82.000 opgehaald voor ons essentiële werk om strips en het eerste amendement en het eerste amendement op te halen en het eerste amendement en het eerste amendement . Namens iedereen …
1 november 2011 in “Comics”

CBLDF wordt geteld lidmaatschap Drive sluit om middernacht vanavond Media Release – Vorige maand vroeg het stripboek Legal Defense Fund de stripgemeenschap om te worden geteld als leden van de organisatie, en stelde een fondsenwervend doel van $ 100.000 tegen 31 oktober om hun essentiële juridische en te ondersteunen. Onderwijswerk. Vandaag de…
31 oktober 2011 in “Comics”

Leave a Reply

Your email address will not be published.